Spegel 1800-talets andra hälft

198604

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, genombruten dekor, 190x77 cm

Skador, listdelar saknas

Speglar

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

874508
2013-08-20 18:10:31

2013-08-20 kl 21:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.