Byrå George III

198603

BYRÅ, England, George III, fanerad med mahogny, inläggningar i lönn, nyckelskyltar av ben, draghandtag av mässing, skiva gul-svartspräcklig marmor, höjd 96, 122x69 cm

Skador, lagningar, skivan lagad, senare fotavslut

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Byrå George III

Budhistorik (11 bud)
873926
5 000
873667
4 800
873482
873481
873244

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.