Byrå gustaviansk stil

198598

BYRÅ, med stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad i flertalet träslag, höjd 83, 104x44 cm

Renoverad, kompletterad, senare beslag, nyckel saknas, skivan med skador

Rum 13

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

866692
4 400
866837
4 200
866692

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.