Piedestal 1900-talets början

198596

PIEDESTAL, 1900-talets början, med skuren- och pastellagedekor, höjd 89 cm

Slitage

Rum 3

Piedestal 1900-talets början

Budhistorik (4 bud)

874147
450
873677
871227
870995

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.