Bokskåp 1800-tal

198593

BOKSKÅP, Karl Johan, 1800-tal, 2-delat, fanerat i mahogny, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 232, 120x46 cm, nyckel finns

Fanebortfall, ytskador, lösa lister medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 10

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
873490
8 800
873487
8 600
873477
8 400
873473
8 200
873470
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.