Ulf Ramberg färglitografier

198591

RAHMBERG, Ulf (född 1935): (3 st) Erotiskt motiv, triptyk, monogramsignerad, 110/200, färglitografier, 37x35 vardera, oramade

Rum 9

Ulf Ramberg färglitografier

Budhistorik (8 bud)
873698
650
873500
600
867757
550
872891
500
867757
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.