Madeleine Pyk färglitografi

198589

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Madeleine 1992 aug., märkt PROV, färglitografi, 50x35 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (1 bud)

871189
2013-08-17 12:27:32

2013-08-19 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.