Armband broscher 18-1900-tal

198588

ARMBAND, förgyllt silver, Nässjö, 1865, justerbar storlek, ARMRING, silver, filigranteknik, diameter ca 85 mm, BROSCHER, 3 st, silver, bl a filigranteknik samt paste, KRÅSNÅL, gulmetall, KNAPP, granater, BROSCH/UPPDRAGSNYCKEL, hängande hjärta av 18k guld

Kråsnål, omarbetad från knapp

Guld/Smycken

Kundcenter

Armband broscher 18-1900-tal

Budhistorik (11 bud)
873820
900
870491
850
873819
850
870491
873817
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.