Torsten Renqvist etsningar

198579

RENQVIST, Torsten (1924-2007): (6) Klot blad I-VI, etsningar, signerade och daterade T.Renqvist -59, numrerade 38/65, 49x37 cm

Fack 12

Torsten Renqvist etsningar

Budhistorik (15 bud)
873099
4 200
873563
873099
3 600
869319
3 400
869319
2 800

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.