Evert Taube samt Astri Bergman Taube 2 litografier

198575

TAUBE, Evert (1890-1976): Minne från Pampas, signerad, daterad och numrerad Evert Taube 72, 121/195, BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Sjösala äng", signerad och numrerad Astri Bergman Taube 69/210, färglitografier, bildyta ca 34x44 resp 31x49 cm, oinramade

Rum 9

Budhistorik (6 bud)
872831
2 800
872738
2 600
872830
2 600
872738
869817

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.