André Bouquet oljemålning

198572

BOUQUET, André (1897-1987): "Vivonne", signerad Bouquet, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 13

André Bouquet oljemålning

Budhistorik (1 bud)

870970
2013-08-17 06:45:54

2013-08-19 kl 21:06
Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.