Madeleine Pyk blandteknik

198570

PYK, Madeleine (född 1934): Motiv från Skägga, signerad och daterad M. Pyk 1987, blandteknik, oval, 11,5x9 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (5 bud)
867292
1 700
873365
1 600
867292
867290
865799

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.