Theo Tobiasse litografi

198564

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Prinsessan på ärten", signerad och numrerad Theo Tobiasse 179/350, färglitografi, editerad av Galerie Börjeson, Malmö (blindstämpel), 66x49 cm

Fack 18

Theo Tobiasse litografi
Budhistorik (18 bud)
869559
1 700
869558
1 600
869557
869555
1 400
869554
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.