Madeleine Pyk oljemålning

198562

PYK, Madeleine (född 1934): "Jordgubben II", signerad M Pyk, olja på duk, 46x34 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (22 bud)
873363
6 600
873360
6 400
873362
6 200
873360
6 000
873361
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.