Oidentifierad konstnär oljemålning

198560

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal), landskapsvy med vatten, olja på duk, 55x76 cm

Mindre dukhål vid kant, dubblerad

Konst

Fack 15

Budhistorik (2 bud)

873745
868595

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.