Ring vitguld

198556

RING, 18 k vitguld, gammalslipad diamant, ca 0,35 ct, kvalité ca Cape/VS, stämplad GUE, Stockholm 1978, ringstorlek ca 18,2 mm, vikt ca 3,9 g

Gravyr, ojämn rondist med nagg

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring vitguld

Budhistorik (15 bud)
873574
873557
873553
1 900
873546
1 800
873436
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.