Allmogekista

198553

KISTA, 1800-tal, allmoge, bemålad, daterad 1832, höjd 60, 146x65 cm, nyckel finns, lösa ben medföljer

Rum 14

Allmogekista

Budhistorik (19 bud)
873617
1 300
873591
873154
873033
872780
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.