Ljusstakar och vas silver

198541

LJUSSTAKAR, 1 par, ORKIDÉVAS med glasinsats, silver, ljushållare med stämplar, troligen Kina, filigranarbete, vasens höjd 17 cm, totalvikt 199 gram

Glasinsats med skador

Silver

Monter 1

Ljusstakar och vas silver

Budhistorik (6 bud)
872058
873005
750
872058
450
872222
872058

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.