Klaffbord i karl johanstil

198540

KLAFFBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, mahogny, fyrdelad fot, höjd 75, 70x85, totallängd 125 cm

Fanerskador, list saknas

Rum 3

Klaffbord i karl johanstil

Budhistorik (1 bud)

866052
2013-08-12 20:06:17

2013-08-19 kl 21:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.