Sigrid Wahlström de Rougemont oljemålning

198533

WAHLSTRÖM-DE ROUGEMONT, Sigrid (1888-1984): Blomsterstilleben, signerad Sigrid Wahlström, olja på pannå, 55,5x46 cm

Färgbortfall, smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (19 bud)
870748
870350
870304
869995
950
870302
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.