Maria Boczewska litografi

198529

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med plommon, signerad och numrerad Boczewska 10/250, färglitografi, bildyta 32x35 cm

Rum 3

Maria Boczewska litografi

Budhistorik (21 bud)
872880
1 700
872879
1 600
872877
872876
1 400
872875
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.