Servis Svenska slott

198528

MATSERVIS, ca 60 dlr, Rörstrand, "Svenska slott", bestående av: terrin med lock på fat, 2 såsskålar, tallrikar, djupa tallrikar, assietter, små assietter, 2 kannor, uppläggningsfat

Nagg, lagningar, krackelyr

Keramik/Porslin

Rum 2

Servis Svenska slott

Budhistorik (20 bud)
872594
3 200
872151
871332
2 800
870924
2 600
870193
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.