Grafiksamling

198520

JOHANSSON, Hans (född 1954): "Vårt hus," signerad och daterad Hans Johanson 1991, etsning, 289/320, 28x37 cm; GERINDER, Kjell Åke (född 1943): Maskineri i skog, signerad och daterad 1978, 53/250, 24x33 cm; FRISENDAHL, Cecilia (född 1922): Komposition med torso, signerad, 227/260, 26x26 cm; LARSSON, Per-Olof Larsson, "Ur stenarnas liv. Diket," signerad och daterad P.O. Larsson 86, 176/260, 24x31 cm; samtliga blad oramade

Rum 9

Grafiksamling

Budhistorik

2013-08-18 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.