Kurt Fjordefalk oljemålning

198519

FJORDEFALK, Kurt (1900-tal/samtida): Tågstation i Hagalund, olja på duk, signerad K Fjordefalk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Kurt Fjordefalk oljemålning

Budhistorik (8 bud)
872667
650
872487
600
866298
550
864264
500
866297
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.