John Ivar Berg oljemålning

198516

BERG, John Ivar (1916-2003): "Skyar över rappsfält", monogramsignerad JIB samt signerad a tergo, olja på duk, 50x70 cm

Ändringar/tillägg
Medföljande äldre köpekvitton och utställningsbroschyrer finns att hämta i Utlämningen

Konst, Måleri

Rum 3

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
871135
871134
950
871131
900
871130
850
871129

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.