Bricka

198514

SERVERINGSBRICKA, vitmetall och flintgods, omkring 1900, nyrenässans, Rörstrand, "Hildur", metall stämplad för Johan Engström, diameter 42 cm

Krackelyr

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 13

Bricka

Budhistorik (18 bud)
872664
1 400
872661
1 300
872657
872659
872657

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.