Fajansföremål från Italien

198506

TEKANNA, SALTSTRÖARE, SKRIVBORDSUPPSATS och SÅSSKÅL med lock, fajans, Italien, 18/1900-tal, delvis bemålade, höjd 5,5-22 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Monter 30

Fajansföremål från Italien

Budhistorik (1 bud)

864346
2013-08-11 11:13:58

2013-08-18 kl 22:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.