Matbord Vincent Sheppard

198504

MATBORD, Vincent Sheppard, stämplad 2008, med 2 iläggsskivor, svartmålad och gråbetsad ek, höjd 79, 190x124, totallängd 310 cm

Bruksslitage, bit i sargen saknas

Rum 8

Matbord Vincent Sheppard

Budhistorik (11 bud)
872758
6 000
872731
4 200
872535
870499
2 600
869881

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.