Madeleine Pyk litografier

198503

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Vännerna i Nice", signerad och numrerad M. Pyk 245/250, "Biljardspelaren", signerad och numrerad Madeleine Pyk 248/250 samt blindstämplad Grafikverkstäderna, färglitografier, bildmått 49x38 resp 47x56 cm; oramade

Rum 9

Madeleine Pyk litografier

Budhistorik (7 bud)
880412
1 400
880377
1 300
880362
880356
872883

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.