Madeleine Pyk 2 st litografier

198501

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Stockholm", signerad och numrerad M Pyk 180/250, "Biljardspelaren", signerad och numrerad Madeleine Pyk 247/250 samt blindstämplad Grafikverkstäderna, färglitografier, bildmått 40x47 resp 47x56 cm, oramade

Rum 9

Budhistorik (14 bud)
872733
1 600
867010
872732
1 400
867010
1 300
872724

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.