Stolar

198500

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, vitmålade

Slitage, senare bemålade

Rum 7

Stolar

Budhistorik (25 bud)
872947
872946
1 900
872941
1 800
872937
1 700
872931
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.