Tank Gely

198489

MEKANISK LEKSAK, plåt, omkring 1900-talets mitt, Gely, Tyskland, i form av stridsvagn / tank, höjd ca 10,5 cm

Slitage

Leksaker

Monter 30

Tank Gely

Budhistorik (20 bud)
872943
2 400
872353
872940
872353
1 900
872939
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.