Karl Dahlqvist oljemålning

198483

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1960, olja på pannå, 122x62 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (1 bud)

864748
2013-08-11 17:01:51

2013-08-18 kl 19:15
Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.