Serveringsvagn "Thea"

198463

SERVERINGSVAGN, "Thea", design Yngve Ekström, 1960-tal, teak, höjd 64, 43x100 cm

Bruksslitage

Rum 12

Serveringsvagn

Budhistorik (10 bud)
872740
1 700
872489
1 600
865986
870382
865986
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.