Byrå Dansk empire

198457

BYRÅ, 1800-tal, Dansk empire, mahogny, signerad i översta lådan, höjd 85, 74x49 cm, nyckel saknas

En nyckelbussning saknas, ytskador

Rum 1

Byrå Dansk empire

Budhistorik (14 bud)
872569
2 400
872553
872567
872553
872281
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.