Olle Bonniér färglitografi

198449

BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, HC, färglitografi, 70x50 cm, oramad

Rum 9

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (14 bud)
879517
876613
876613
950
873682
900
873525
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.