Oidentifierad konstnär oljemålning

198447

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmotiv, signerad Azul, olja på duk, 49x69 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Budhistorik (13 bud)
872685
900
872684
850
872681
872679
750
872678
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.