Silver

198431

SALTKAR med sked, sterling/silver, Borgila, förgylld insida, höjd 2 cm, VAS, silver, Tore Eldh för Ceson, höjd, 16 cm, GRÄDDKANNA och SOCKERSKÅL, sterling, svenska importstämplar, höjd 5,5-7,5 cm, SOCKERTÅNG, silver Gewe, längd 7 cm
Total vikt 263 g

Repor

Silver

Monter 29

Silver

Budhistorik (13 bud)
871605
900
870072
850
867137
867137
750
865524
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.