Matbord rokokostil

198422

MATBORD, med fyra iläggsskivor, rokokostil, 1900-tal, betsad björk, höjd 75, diameter 115, total längd med iläggsskivor 315 cm

Iläggsskivor med enstaka repor

Rum 15

Matbord rokokostil

Budhistorik (4 bud)

871001
871000
1 600
870999
867676
750

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.