Byrå 1800-talets andra hälft

198421

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt och mahogny, mässingsbeslag i nyrokoko, höjd 104, 103x49 cm

smärre fanerskador, lösa fötter, nyckel saknas

Rum 14

Byrå 1800-talets andra hälft

Budhistorik (15 bud)
870348
871539
950
870348
900
871537
850
870348

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.