Oidentiferad konstnär oljemålning

198416

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kvinnor vid bad, olja på duk, bär signatur, 120x100 cm

Krackeleringar, repor, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
871317
600
871075
550
870892
500
869948
450
869948

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.