Theo Tobiasse färglitografi

198415

TOBIASSE, Theo (född 1927): "Dans les champs de booz", signerad Theo Tobiasse, numrerad 63/200, färglitografi, 49x65 cm

Fack 9

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (2 bud)

866505
863018

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.