Bengt Fransson oljemålning

198414

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vila", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, 24x19 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
871223
1 400
871032
1 300
870733
869997
869899

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.