Bengt Fransson Oljemålning

198413

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vid Havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bengt Fransson Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
871191
1 600
868040
866677
1 400
866504
1 300
864108

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.