James Coignard carborundum

198412

COIGNARD, James ( född 1925): Abstrakt komposition, signerad J. Coignard, numrerad 62/75, carborundum, ca 55x45 cm

Rum 3

James Coignard carborundum
Budhistorik (6 bud)
871316
871180
850
871178
871177
750
866972
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.