James Coignard carborundum

198411

COIGNARD, James (född 1925): Abstrakt komposition, signerad J. Coignard, numrerad 62/75, carborundum, ca 55x45 cm

Rum 3

James Coignard carborundum
Budhistorik (6 bud)
871318
1 900
870223
1 800
870223
866968
862943

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.