James Coignard carborundum

198410

COIGNARD, James ( född 1925): Abstrakt komposition, signerad J. Coignard, numrerad 62/75, carborundum, ca 55x45 cm

Rum 3

James Coignard carborundum
Budhistorik (5 bud)
872007
871183
750
866966
700
865028
650
862901
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.