Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

198408

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937) Gård i venedig, signerad och daterad FW Odelmark 1898, olja på duk, 76x48 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (23 bud)
871683
7 200
871638
7 000
871610
6 800
871595
6 600
871609
6 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.