Netsuke

198407

NETSUKE, 3 st, träarbete, 1900-tal, signerade, höjd 3,5-4,5 cm

Figur av sköldpadda och orm saknar tre ögondetaljer

Orientaliskt

Monter 28

Netsuke

Budhistorik (7 bud)
869803
700
870668
700
869803
550
867213
500
867213

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.