Scroll Kina

198406

SCROLL, Kina, tre figurscener, akvarell, bildyta 19x26 cm vardera

Skador, revor

Orientaliskt, Konst

Monter 29

Scroll Kina
Budhistorik (2 bud)

871633
868518

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.